Székesfehérváron épülhet fel Magyarország első curlingcsarnoka
Magyarországon egyelőre csupán egyetlen hivatalos curlingcsapat létezik, amelynek még saját pályája sincs. A sportolók tarthatatlannak ítélik ezt a helyzetet, ezért terveik szerint jövőre pályáznak az Ifjúsági és Sportminisztérium támogatására, amelyből saját csarnokot építhetnek. A Székesfehérvári Curling Egyletnél lapunknak elmondták: egy kétpályás, ötszáz négyzetméter alapterületű csarnok felépítéséhez 40-50 millió forintra lenne szükség.
