Leégett a salgótarjáni csokigyár - odavesztek a mikulások
A többi között a teljes mikulási és karácsonyi csokoládékészlet odaveszett, amikor leégett a gyártó üzem péntekről szombatra virradó éjszaka Salgótarjánban; személyi sérülés nem történt - tájékoztatta a katasztrófavédelem szombat reggel az MTI-t.
