Már a csehek is szankciókat vetnének ki az orosz gázra és olajra
Csehország kiterjesztené az energiaszektorra az Oroszországot az Ukrajna ellen indított háborúja miatt sújtó európai uniós büntetőintézkedéseket - mondta a visegrádi négyekhez (V4) tartozó ország külügyminisztere, Jan Lipavskyegy az ARD országos közszolgálati televíziónak.




