Amerikai adatokra vár a piac
Enyhe, pár pontos elmozdulásokkal indulhat a kereskedés a főbb nyugat-európai értéktőzsdéken kedden. Az iránykeresés jegyében a piacok a friss amerikai inflációs adatokat várják.
Amerikai adatokra vár a piac
Enyhe, pár pontos elmozdulásokkal indulhat a kereskedés a főbb nyugat-európai értéktőzsdéken kedden. Az iránykeresés jegyében a piacok a friss amerikai inflációs adatokat várják.
Vörösben indulhat a nap Európában
Enyhe, pár pontos csökkenéssel indíthatják a hetet a főbb nyugat-európai értéktőzsdék hétfőn, a befektetők még mindig az Európai Központi Bank múlt heti döntésein és friss inflációs előrejelzésén töprengenek.
Nagyot ment a 4iG pénteken
A BÉT forgalma 7,5 milliárd forint volt, ami rendkívül alacsony, a 4iG több mint 1,2 milliárd forintos forgalmával a második legnagyobb forgalmú részvény volt pénteken - közölte Bosnyák Zsolt, az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője az MTI-vel. A vezető nyugat-európai tőzsdék vegyesen zártak.
Vörösben nyithat Európa
Csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék csütörtökön, a befektetők óvatosak, az Európai Központi Bank kormányzótanácsának döntéseire várnak - írja az MTI.
Vörösre vár Nyugat-Európa
Csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék szerdán, a kereskedést továbbra is a monetáris várakozások határozzák meg.