Zöldre vár Európa
Emelkedéssel indíthatják a hetet a főbb nyugat-európai értéktőzsdék hétfőn, miután a múlt hetet kéthavi mélyponton zárták egy sor kedvezőtlen adat miatt.
Zöldre vár Európa
Emelkedéssel indíthatják a hetet a főbb nyugat-európai értéktőzsdék hétfőn, miután a múlt hetet kéthavi mélyponton zárták egy sor kedvezőtlen adat miatt.
Vörösben zárt Nyugat-Európa
Csökkenő indexekkel zárták a hónap első kereskedési napját a vezető európai tőzsdeindexek.
Vörösbe borultak az európai indexek
Mérsékelt csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön, szeptember utolsó napján. A részvénykereskedés szempontjából hagyományosan kedvezőtlen hónapnak számító szeptemberben hét hónapig tartó növekedési trend tört meg a világgazdasági növekedés lassulása és a magas infláció miatti félelmek hatására - írja az MTI.
BÉT: a Mol forgalma meghaladta az OTP-ét is szerdán
A Mol részvényével szerdán 4,6 milliárd forint értékben kereskedtek a BÉT-en, míg az OTP forgalma 2,8 milliárd forint volt. A BUX és a vezető európai tőzsdeindexek is emelkedéssel zártak szerdán.
A technológiai cégek húzták ma a rövidebbet
Jelentős mínuszokban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék, a hangulatot a németországi parlamenti választások eredményei csak tovább rontották - adta hírül az MTI.