BUX 139021.70 1,01 %
OTP 44690 1,61 %
header

buda-cash

04.
05.
08:06

Brókerbotrány: így kell adózniuk a bukott cégeknél számlát vezető vállalatoknak

Nem kell speciálisan adózniuk azoknak a vállalkozásoknak, amelyek a Buda-Cash Brókerháznál, a Hungária Értékpapírnál vagy a Quaestornál tartották pénzüket tavaly tavasszal, amikor a három brókercég bedőlt, és a számláikat zárolták – derül ki abból az állásfoglalásból, amelyet a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) adott ki a Világgazdaság kérésére.

Szerző(k):
MTI-Eco