BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

brexit

01.
07.
18:21

Áremelkedést jelentett be a Magyar Posta a brexit miatt

Vámkötelessé vált az árutartalmú postai küldeményforgalom Magyarország, valamint Nagy-Britannia és Észak-Írország között a Brexit hatályba lépésével 2021. január elsejétől, mivel az Egyesült Királyság az Európai Unióból való kilépésével a vámuniónak sem tagja többé. Ez a változás nemcsak a vállalkozásokat, hanem a magánszemélyeket is érinti, legyen az címzett vagy feladó - figyelmeztet a Magyar Posta.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss