Akkorát hibázott a NAV, hogy egy másik hatóságnak kellett megbüntetnie
A Közbeszerzési Döntőbizottság (KD) több millió forintra bírságolta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás szervezetet és megsemmisítette az e-bevallás (e-BEV) rendszer üzemeltetésére kötött pályázatot. Az adóhatóság titkolózott, szerencséjére senkit sem hozott ki győztesnek.




