Takács Péter nem aggódik, hogy rengeteg osztályon nincs betegellátás
Sok tényező miatt akadozik több kórházban a fekvőbetegellátás. Egyrészt azért, mert már nem lehet bérnővéreket alkalmazni, másrészt pedig azért, mert az ápolónak rengeteg szabadsága ragadt benn.




