A Telekomtól várják ma a felkapaszkodást
A Telekomtól várják ma a felkapaszkodást
Hiába tett nagy bejelentést a Mol, az OTP vitte ma pálmát
Minimális, 0,08 százalékos csökkenéssel zárta a napot a BUX. Vegyesen alakult a nap a Budapesti Értéktőzsdén.
Olyan dolog történt a Richterrel, amivel Európa éllovasa lett
Orbán Gábor a Richter első negyedévét értékelő sajtótájékoztatón bejelentette, a gyógyszercég 2024-ben az orális fogamzásgátlók területén Európa elsőszámú beszállítója lesz.
A Richteré a nagyszínpad a keddi kereskedési napon
Enyhe csökkenéssel nyitott a BUX reggel.
Lusta üzemmódban indítja a hetet a BUX
A hazai részvényindex 0,12 pontos csökkenéssel kezdte a hét első kereskedési napját.