Visszafogott aktivitás várható ma a BÉT-en
Nagy csodákat ma nem várhatunk a pesti értéktőzsdén.
Visszafogott aktivitás várható ma a BÉT-en
Nagy csodákat ma nem várhatunk a pesti értéktőzsdén.
A Telekom a hét nyertese, bekavart az osztalékfizetés
Rövidített hét volt pünkösd miatt, de a részvénypiac összforgalma 49,841 milliárd forintról 59,450 milliárd forintra nőtt heti összevetésben. Bezuhant a Mol, de még az OTP-nél is csökkenés látszott, az ok technikai.
Fesztiválhangulatban ropta a táncot a BUX
A többiek viszont egy picit lemaradtak.
Az osztalékfizetés nyúlhat bele a piaci mozgásba
Péntek reggel enyhe emelkedéssel indult a kereskedés a BÉT-en.
Kispénteket tartottak a pesti tőzsdén
Jó forgalom, jó számok, jó hangulat: tiszta élvezet.