Alkotmánybíróság elé került a közalkalmazotti bértábla
Egy könyvtári dolgozó tavaly novemberben a munkaügyi bírósághoz fordult és azt kérte: semmisítsék meg a közalkalmazotti bértáblát. A testület az Alkotmánybírósághoz küldte az ügyet, mert szerintük sem érvényesül a differenciálás, amely épp a fizetési rendszer lényege lenne.




