Vita a bérekről a Metrónál - Jöhet a sztrájk (Frissített: reagált a cég)
A Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezete reagált a Metro hétfői bejelentésére a bérekkel kapcsolatban. Szerintük a nagykereskedelmi cég félrevezető kommunikációval próbálja befolyásolni a munkavállalókat.




