Szeptemberben folytatják a sztrájkot a pedagógusok
Elfogyott a pedagógusok türelme, nem tudnak tovább várni arra, hogy a kormány beváltsa a bérrendezésre vonatkozó ígéreteit – így összegezték a kormány és a két pedagógus szakszervezet szerdai tárgyalását az szervezet képviselői a Blikk tudósítása szerint.




