Kötelező maszkviselés: a főpolgármester kéréssel fordult a kormányhoz
Karácsony Gergely főpolgármester levélben fordult a kormányhoz, hogy állítsák vissza a maszkviselést a zárt terekben. Amennyiben ezt nem tartják szükségesnek, akkor a belügyminiszter tegye lehetővé, hogy a fővárosi önkormányzat a BKK járatain bevezethesse a kötelező maszkviselést.




