Jó hírt kapott a 4iG
A 4iG Nyrt. bejelentette, hogy a Hungaro Digitel Kft., a 4iG és az Antenna Hungária Zrt. leányvállalata, valamint a Space-Communication Ltd. között 2021. október 11-én létrejött, 2022. február 9-én módosított, a Spacecom részvényei 51 százalékának megvásárlására vonatkozó szerződés kapcsán Izrael Kommunikációs Minisztériuma a vevőnek a részvények 20 százalékának megszerzéséhez adta meg előzetes hozzájárulását.




