Mégsem lesz központi mobilfizetés Magyarországon
Mégsem lesz egységes mobil-applikáció, amellyel a magyar bankok ügyfelei fizethetnek majd a boltokban, és egymásnak is utalhatnak pénzt. A projektet lefújták a Giro Zrt.-nél - tudta meg a Portfolio.hu.




