Emlékeszik még a Zastavára?
Egy dicső tradícióra emlékeznek Szerbiában: 1955 októberében kezdték el gyártani a Zastava miniautót, amely szép karriert futott be Kelet-Közép-Európában, de a világ távoli vidékein is gyártották a klónjait.
Emlékeszik még a Zastavára?
Egy dicső tradícióra emlékeznek Szerbiában: 1955 októberében kezdték el gyártani a Zastava miniautót, amely szép karriert futott be Kelet-Közép-Európában, de a világ távoli vidékein is gyártották a klónjait.
Nőtt a Renault forgalma
Az előző évinél kisebb értékesítési volumen mellett növelte forgalmát az idei harmadik negyedévben a Renault-csoport a honlapján pénteken publikált jelentés szerint.
Indul a Moszkvicsok gyártása
Oroszország azt tervezi, hogy decemberben megkezdi a szovjet korszakból származó Moszkvicsok gyártását természetesen újabb kivitelben mint a magyarországi utcaképhez még a 90-es években is hozzátartozó kocsik. A termelés abban az üzemben kezdődne, ahonnan a Renault kivonult.
Jó hírt kaptak az autók szerelmesei
A magyarországi autógyártók a sajtóhírek szerint kezdenek úrrá lenni a sokféle gondon, ami az autóipart (is) sújtja, és a termelésük felfutóban van és még az energiaár-problémára is lehet válaszuk.
Újhartyánban vetett lábat a japán cég
Hétmilliárd forintból épült meg a Toyo Ink gyártóüzeme a Pest megyei Újhartyánban. Az üzemben elektromos autókhoz gyártanak alkatrészeket.