BUX 139038.78 1,03 %
OTP 44670 1,57 %
header

állattenyésztés

09.
28.
17:21

Minisztériumi elismerést kapott a nyúltenyésztők szervezete

Szakmaközi szervezeti elismerő dokumentumot adott át Feldman Zsolt, az Agrárminisztérium (AM) mezőgazdaságért felelős államtitkára a Nyúl Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnökének, Juráskó Róbertnek a 79. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásáron (OMÉK) megrendezett nyúlágazati konferencián - tájékoztatta az agrártárca szombaton az MTI-t.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss