Menekülnek a nővérek a magyar kórházakból
Lezárták a dél-pesti Jáhn Ferenc kórház 3-as számú belgyógyászati osztályát, mert tömegével mondtak fel az ápolók és a nővérek, akik a szomszédos újonnan megnyílt Ikeában kaptak háromszoros bérért munkát - értesült a Hír TV.




