Így forgatta fel a magyar munkahelyeket a járvány
Magyarországon a munkavállalók többsége úgy élte meg, hogy munkáltatója a koronavírus-járvány okozta rendkívüli helyzetben felelősen cselekedett: bevezette a legalapvetőbb higiéniai intézkedéseket, és akinél a munkaköre azt megengedte, otthoni munkavégzést rendelt el - derül ki egy friss felmérésből.




