Új rekordot állított be a kormány - az EU-tól jött a segítség
Az államháztartás novemberben 95,9 milliárd forintos többlettel zárt, így november végén 713,7 milliárd forint volt egyenleg – közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM). Novemberben ilyen magas szufficit még sohasem volt. A költségvetést az EU támogatások rántották vaskos nyereségbe.




