Évek óta hitegeti őket a kormány, most lett elegük
Megunták a közlekedési szakszervezetek, hogy a kormány két éve nem számolja el a korkedvezményes nyugdíjrendszer megszüntetése után bennragadt töredékidőket. Most az Alkotmánybírósághoz fordulnak - adta hírül a Magyar Szakszervezeti Szövetség (MASZSZ) közlekedési tagozata.




