Akkumulátor-kutatóközpontot helyezett üzemben a VW
A Volkswagen konszern üzembe helyezte saját, a későbbiekben tömegtermelésben gyártani tervezett akkumulátor cellái kifejlesztésére létesített kutatóközpontját. A laboratóriumot a konszern technológiai igazgatója, Thomas Schmall nyitotta meg hétfőn.




