BUX 138414.77 0,57 %
OTP 44410 0,98 %
header

agrárminisztérium

10.
27.
17:40

A jövő év elején kerülhet az Országgyűlés elé az új nemzeti környezetvédelmi program

A jövő év elején az Országgyűlés elé terjesztik az új nemzeti környezetvédelmi programot a jelenleg érvényben lévő program beszámolójával együtt - mondta az agrárminiszter kedden az Országgyűlés fenntartható fejlődés bizottsága előtti éves meghallgatásán, ahol a környezet- és természetvédelem területén az elmúlt egy évben elért eredményekről, továbbá a jövőre vonatkozó szakmai tervekről és célokról is beszélt.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna