BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

agrárminisztérium

03.
17.
16:22

Újraszabályozza a nem állami laboratóriumok működését az Agrárminisztérium

Önálló rendeletben szabályozza az Agrárminisztérium a nem állami laboratóriumok engedélyezésének, nyilvántartásba vételének és működésének feltételeit. Az új szabályozás a szolgáltató és üzemi laboratóriumok számára adatszolgáltatási kötelezettséget is előír a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) felé, ami hatékonyan hozzájárul majd az élelmiszerlánc-biztonság fenntartásához.

Szerző(k):
Szepesi Anita